Wczytuję dane...
O sklepie

Witaj w moim sklepie!

Jestem Don Kotteone i jestem tu szefem. Ja i moi ludzie chcemy zapewnić Tobie i Twojemu Pupilowi (lub Pupilom) maksimum komfortu i wygody w trakcie zakupów. 

W moim sklepie znajdziesz mnóstwo artykułów nie tylko pierwszej potrzeby. Stale pracuję nad powiększaniem asortymentu tak abyś mógł znaleźć ofercie wszystko co potrzeba Tobie i Twojemu Zwierzakowi.

Co wyróżnia mój sklep?

uczciwość

Możesz nam zaufać, ja i moi ludzie uczciwie podchodzimy do każdego tematu. Możesz być pewien, że każdą sprawę stawiamy wprost, bez owijania w bawełnę. Jesteśmy tutaj aby Ci pomóc, więc jeśli masz problem, pytanie - pisz lub dzwoń, zajmę się tym osobiście!

Kupując w moim sklepie masz aż 30 dni na odstąpienie od umowy! To chyba uczciwy układ?

Zaufaj kocianostra

jakość obsługi

Codziennie robimy dużo, abyś był maksymalnie zadowolony z realizacji Twojego zamówienia. Dotrzymujemy terminów wysyłek i zabezpieczamy je tak, aby paczka bezpiecznie do Ciebie dotarła. Słucham moich Klientów, więc jeśli uważasz, że mogę cokolwiek poprawić to daj mi znać.

Zawsze służę Tobie pomocą i radą. Nawet jak czegoś nie wiem to się dowiem. Kocianostra dowie się wszystkiego co trzeba.

kocianostra świetnie obsługuje zamówienia

ekologia

W trosce o środowisko naturalne robię wszystko aby paczki nie były dla natury uciążliwie. Zgodnie z zasadą Less Waste rozkazałem moim ludziom ponownie wykorzystywać wszystko co się da: kartony, wypełniacze, folie. 

Ciebie również zachęcam do praktykowania codziennego EKO! Może się okazać, że karton to świetna zabawka dla Twojego zwierzaka, szczególnie jeśli masz kota.

kocianostra dba o środowisko naturalne

Paczki wysyłam z dwóch magazynów. Zaopatrywane są one przez różnych dostawców, stąd mogą sie pojawiać różnice w cenach. Magazyn Warszawa, obsługuję we własnym zakresie. Drugi magazyn jest w pełni obsługiwany przez firmę logistyczną. W przypadku zamówienia towarów z dwóch różnych magazynów, koszty dostawy będą liczone dla każdego magazynu osobno. W przypadku, w którym będę w stanie skompletować całość zamówienia w jednym magazynie to wyślę jedną paczkę i zwrócę wpłatę za paczkę nie nadaną.

Witaj w naszej zwierzęcej rodzinie!