Wczytuję dane...
Kod producenta: LO-80806
Waga produktu: 0.35 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 5904479808066
Wysyłka od: 12.00 PLN

LoloPets Clasic Ciastka dla psa Owoce morza 350g LO-80806

Odpowiednia twardość ciastek odgrywa znaczącą rolę w pielęgnacji i dbałości o zdrowy stan dziąseł i zębów u czworonożnych pupili. Podczas gryzienia ciasteczek usuwana jest w sposób mechaniczny płytka bakteryjna, dzięki temu ogranicza się powstawanie kamienia nazębnego jednocześnie odświeżając oddech. Nieprawidłowa higiena jamy ustnej u pasów może powadzić do wielu chorób wliczając w to choroby wątroby, nerek czy nawet serca.

Choroby dentystyczne są bardzo bolesne i sprawiają, że zwierzęta czują się źle, co może mieć odzwierciedlenie w ich codziennym zachowaniu. Utrata zęba u psów oznacza często konieczność przejścia na specjalną dietę opartą na pokarmach bardziej miękkich, przez co często należy zrezygnować z podawania ulubionych pokarmów psa.

Poza utrzymywaniem silnych i zdrowych zębów gryzienie ciastek sprawia psiakom przyjemność i wpływa korzystnie na ich psychikę i samopoczucie.

Ciasteczka Lolo Pets Classic nadają się idealnie również jako nagroda po poprawnym wykonaniu zadania jakie stawiamy przed czworonogiem. Idealne w trakcie tresury. Nic nie motywuje do dalszego poprawnego działania jak odpowiednia, smakowita nagroda.

Smak: owoce morza

Kształt owoców morza