Wczytuję dane...
Model: 55471
Waga produktu: 5 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 4002973312117
Wysyłka od: 14.00 PLN
Marka: cat's best

Cat's Best Original 10l + Domek dla kota Zestaw promocyjny

Roślinna ściółka dla kotów - zawiera aktywne włókna drewna: technika włókien wiążących zapachy, tworzących grudki, biodegradowalnych, niskopylących i wydajnych - system zapewniający dobre samopoczucie, idealny dla wrażliwych na zapachy.
Zawiera technologicznie uszlachetniane aktywne włókna drewniane z naturalnych źródeł odnawialnych, które pochłaniają i zamykają w sobie wilgoć i zapachy w całkowicie naturalny sposób. Dzięki temu ściółka jest bardziej wydajna, a ilość wyrzucanego materiału znacznie mniejsza. 
Nie trzeba wycinać drzew aby wytwarzać Cat’s Best! Żwirek Cat’s Best jest produkowany ze zrównoważonych surowców wtórnych z przemysłu drzewnego posiadających certyfikat PEFC , które są całkowicie biodegradowalne. W przeciwieństwie do żwirków mineralnych Cat’s Best jest o wiele lżejszy, znacznie bardziej ekonomiczny w transporcie i użytkowaniu, całkowicie biodegradowalny.
UWAGA!!!
Domek stanowi jednocześnie kartonowe opakowanie żwirku. Zawijamy go jedynie w folię stretch więc miej na uwadze, że w trakcie transportu może łatwo ulec uszkodzeniu.

 
Zalety:
Nawet 3 razy bardziej wydajna od zwyczajnej ściółki.
Dobrze wiąże zapachy: naturalny i przyjemny zapach –bez sztucznych dodatków.
Zdolność pochłaniania wilgoci odpowiadającej do 700% wagi własnej ekologiczny produkt: 100% czystych włókien roślinnych.
Powoduje duże ograniczenie wyrzucanej ściółki.
Delikatna dla kocich łap.
Możliwość kompostowania, do 100% biodegradacji*
*Należy przestrzegać lokalnych przepisów dotyczących utylizacji!
 
Zalecenia:

Kuwetę dla kotów należy wypełniać żwirkiem do wysokości co najmniej 5-7 cm. Codziennie należy usuwać stałe odchody oraz bryłki i uzupełniać żwirek do poprzedniego poziomu. Żwirek powinien być całkowicie wymieniany w regularnych odstępach czasu, co ok. 2 tygodnie.

 
Wskazówka:

W przypadku ogrzewania podłogowego pod kuwetę dla kotów należy podłożyć materiał izolujący.
W ten sposób można zapobiec zapachom, które mogłyby powstawać ze względu na ogrzanie cieczy zawartej w ziarenkach żwirku.