Wczytuję dane...
Model: 55980
Waga produktu: 0.15 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 8034105424029
Wysyłka od: 12.00 PLN
Marka: life pet care

Life dog Mixer Crocc Chicken Liver & Hearts 150g puszka

Kurza Wątróbka i Serca Mokra karma uzupełniająca dla psa

Skład: WĄTRÓBKA KURZA 30%, MARCHEW 10%, SERCA z KURCZAKA 5%, ZIEMNIAKI 5%, SKROBIA Z TAPIOKI.
Składniki analityczne: białko 8,5%, tłuszcz surowy 1,9%, włókno surowe 0,1%, popiół surowy 0,4%, wilgotność 82,5%. Uzupełniająca karma dla psów.

Nadaj niesamowitego smaku jego chrupkom! Mixer Crocc to mokra uzupełniająca karma stworzona aby mieszać ją z suchą karmą Twojego psa.

Najwyższej jakości mięso i ryby
Każda puszka zawiera co najmniej 40% mięsa i ryb, pozyskiwanych ze szlachetnych części zwierzęcia, takich jak: pierś z kurczaka, stek z tuńczyka lub łososia, pulpa wołowa i nie tylko!

Pyszny sos i warzywa
Otwórz opakowanie i odkryj mnóstwo warzywnego sosu na bazie tapioki, niezwykle smacznego i oryginalnego. Idealny do nawilżania krokietów we właściwy sposób!

Naturalna różnica... na pierwszy rzut oka
Mixer Crocc to całkowicie naturalny produkt, bez dodatków i z wysokiej jakości składników. A różnicę widać… i czuć!

Jak używać?
1. Wlej i wymieszaj!
Krokiety polej Karmą Mixer Crocc i wymieszaj tak, aby mięso, ryba i warzywa równomiernie połączyły się z krokietami i wchłonął się cały sos.

2. Dawki dzienne
Jest to pokarm uzupełniający przeznaczony do podawania w połączeniu z pełnowartościowymi pokarmami, takimi jak krokiety (sucha karma). Więcej informacji znajduje się w tabeli dawek dziennych.

Monoproteinowa i bezzbożowa
Wszystkie pokarmy Mixer Crocc są wytwarzane z jednego źródła białka zwierzęcego i bez zbóż!

Smak
Często nasze psy wąchają krokiety i ich nie jedzą…
Z Mixer Crocc w zdrowy sposób podkręcisz smak suchej karmy! Aromat prawdziwych składników jest nie do pomylenia, a smak prawdziwego mięsa sprawi, że jego chrupki zostaną doładowane!

Białka
Stosując Mixer Crocc, dodajesz białka zwierzęce o wysokiej wartości odżywczej, zmniejszając w ten sposób spożycie tłuszczów i węglowodanów (których nie brakuje w suchych karmach), których nie wolno przekraczać w diecie psa.

Wilgotność
Sucha karma zawiera mniej niż 10% płynu, a Mixer Crocc ma 60% sosu warzywnego. To daje psu płyny, których potrzebuje.

Świeżość
Dzięki dodatkowi najwyższej jakości mięsa lub ryb oraz świeżych warzyw produkt jest zdrowszy i bardziej autentyczny, a także bogaty w cenne witaminy i lipidy.

Lekkostrawna
Mieszanie suchej i mokrej karmy powoduje zwilżenie krokietów, które będą łatwiej trawione. Ponadto sucha i mokra karma spożywana razem wydłuży fazę trawienia, umożliwiając jelitom psa lepsze przyswojenie wszystkich składników odżywczych.

Krokiety + Crocc Mikser = Idealna synergia dla doskonałego odżywiania

Suche jedzenie
Są to karmy KOMPLETNE: karmy suche o prawidłowej formule są w stanie dostarczyć wszystkich niezbędnych składników odżywczych w kontrolowanych i zbilansowanych ilościach.

Są PRAKTYCZNE: technologia, z jaką są produkowane oraz metody konserwacji przyjęte w produkcji pozwalają na podanie produktu w ciągu kilku minut bez ryzyka utraty jakości podczas przechowywania w spiżarni.
Jednakże…

Technologia produkcji wymaga użycia wysokiego procentu węglowodanów oraz źródeł glukozy
Źródła białka zwierzęcego muszą przejść 2 niezwykle „stresujące” procesy produkcyjne: proces dehydratacji w celu ich odwodnienia i uzyskania postaci mąki oraz proces gotowania (ekstruzji) krokieta
Aby stać się pełnowartościowym pokarmem, potrzebują suplementu witamin i minerałów
Do jej konserwacji niezbędne są konserwanty i przeciwutleniacze, głównie sztuczne, gwarantujące prawidłowy okres przydatności do spożycia
Dla niektórych psów mogą być nieapetyczne

Mikser Crocc

Dostarcza białka o wysokiej wartości odżywczej, które:

Pochodzą z drobnych kawałków świeżego mięsa i ryb
Przeszły normalny proces gotowania

Ma niską zawartość węglowodanów!

Jest przygotowywany ze świeżych składników!

Przynosi wilgoć, a tym samym dodatkowe nawilżenie!

Bez konserwantów!