Wczytuję dane...
Model: 51811
Waga produktu: 6.3 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Sprzedanych produktów: 0
EAN: 8411514806125
Wysyłka od: 14.00 PLN
Marka: Sanicat

Sanicat Classic Lavender 10l bentonit lawendowy

Klasyczne żwirki Sanicat chłoną jak gąbka

Żwirki Classic są wykonane z naturalnych glinek i minerałów, które są bardzo chłonne w trakcie codziennej higieny. Żwirek zatrzymuje całą wilgoć i płyny, aby kuweta była  sucha i czysta.

  • Nie wymaga codziennej wymiany. Wymiana całej zawartości kuwety tylko wtedy, gdy jest zabrudzona, a poziom nieczystości osiąga maksimum. Zależy to od indywidualnych uwarunkowań Twojego kota. W celu zachowania czystości w kuwecie należy codziennie sprzątać bieżące nieczystości.
  • Gwarantowana kontrola zapachu - oparta na technologii Oxygen Odour Control wykorzystującej naturalną moc procesu utleniania do neutralizacji i rozkładania nieprzyjemnych zapachów.
  • Lekki dla łatwego transportu, użytkowania i utylizacji.

Nie przykleja się do łapek kota i nie roznosi się

Bez pyłu

Sanicat oferuje szereg trwałych rozwiązań wchłaniających, dostosowanych do każdego stylu życia i preferencji kotów. Dobre dla Twojego kota, Twojego domu i planety.

Wyjątkowo chłonny.

Radość z posiadania kociego przyjaciela wiąże się z odpowiedzialnością za zapewnienie każdemu komfortu i od czasu do czasu uciążliwości, takich jak nieprzyjemne zapachy wydobywające się z kuwety. Każdy kot i każdy właściciel ma preferencje co do rodzaju żwirku używanego w kuwecie. A jeśli chodzi o świeżość, higienę i czystość, nasi futrzani przyjaciele często oczekują równie wysokich standardów jak my.

Oferta żwirków z rodziny Classic obejmuje szeroką gamę produktów o różnych fakturach, kolorach i zapachach. Wszystko dla zaspokojenia potrzeb wszystkich naszych kocich przyjaciół! Żwirek Classic jest zarówno zarówno w tradycyjnej bezzapachowej wersji jak i w specjalnych wersjach z opcjami zapachowymi. Linia Classic jest idealna dla właścicieli, którzy wolą zmieniać zawartość całej kuwety, gdy przychodzi pora na rutynowe czyszczenie.

Dostępne warianty zapachowe: Lawenda, Mydło Marsylskie, Aloes.

Natura i koty są powodem, dla którego istnieje Sanicat, i chce zminimalizować wpływ na społeczeństwo i środowisko - lub jeszcze lepiej, odcisk łapy. Sanicat stara się ulepszać codzienne procesy i zmniejszać swój wpływ na zasoby naturalne. Zaangażowanie w zrównoważony rozwój jest tak samo poważne, jak zaangażowanie w szczęśliwe łapy i szczęśliwych właścicieli.

Trzy różne rodziny żwirków Sanicat pozwalają na dokonanie wyboru odpowiedniego dla Twojego kota, a także zapewniają spokój ducha, wiedząc, że Twój futrzany przyjaciel ma czystą i higieniczną przestrzeń, która dba o środowisko.

Od ponad 60 lat Sanicat tworzy na całym świecie żwirek, który dba o koty, domy i planetę. Dlatego jesteśmy dumni jako eksperci w żwirku dla kotów i wiemy, że mamy idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twojego kota.

Produkty Sanicat zapewniają czysty i szczęśliwy dom. Każdy żwirek ma wyjątkowe cechy, które zaspokajają specyficzne potrzeby Twojego domu i Twojego futrzanego przyjaciela.